پایانه های نوینپایانه فروش کلاسیک پایانه فروش اندرویدی پایانه همراه نوین

پایانه فروش کلاسیک ثابت و سیار

 • این پایانه ها در دو نوع ثابت و سیار موجود می باشند. در دستگاه های ثابت ارتباط از طریق خط تلفن یا شبکه محلی با سیم (LAN) می باشد.دستگاه های کلاسیک سیار که بوسیله سیم کارت یا شبکه محلی بی سیم (WIFI) راه اندازی می شوند، از سیستم اینترنت استفاده می کنند و قابل حمل و جابجایی هستند.

  کاربرد

  بیشترین کاربرد این دستگاه در فروشگاه‌های خرد و با تعداد تراکنش متوسط می‌باشد که به سادگی و با اتصال تلفن فروشگاه به کارتخوان قابل استفاده خواهد بود.
  استفاده در مکان‌هایی که سرعت بالای تراکنش به علت تعدد مشتریان (کمتر از ۲ ثانیه) اهمیت دارد یا چند پایانه به موازات هم با استفاده از شبکه محلی با سیم (LAN)
  استفاده در مکان‌هایی که دسترسی به خط تلفن مقدور نیست (مانند مراکز جهانگردی)

پایانه فروش اندرویدی

فراتر از پرداخت
تصور کنید که گوشی هوشمند شما یک دستگاه پایانه فروش همه کاره هم باشد. در واقع پایانه فروشی در اختیار دارید که با سیستم عامل اندروید تمامی قابلیت های آن را در اختیار کاربران قرار می دهد، قابلیت هایی چون پشتیبانی از تماس تلفنی، امکان اتصال به اینترنت از طریق شبکه های داخلی(LAN ،WiFi ،GPRS)، امکان نصب انواع نرم افزارهای فروش و همچنین قابلیت ایجاد ارتباط بین نرم افزارهای جانبی و نرم افزارهای پرداخت (پرداخت درون برنامه ای) و ایجاد یکپارچگی بین آنها، که حس خوب کاربری را به مشتریان انتقال میدهد.

پایانه همراه نوین

 • فروشگاه همراه
  یکی از نگرانی‌های کسب‌و‌کارهای سیار، دریافت وجه فروش کالا و خدمات است این نگرانی توسط پایانه‌فروش همراه نوین که در عین کوچکی، سهولت کاربری را برای همه پذیرندگان فراهم ساخته مرتفع گردیده است . پایانه‌همراه نوین در اندازه بسیار کوچک و بدنه‌ی مقاوم و سبک امکان انجام تراکنش فروش کالا و خدمات را برای همه‌ی کسب و کارها فراهم می‌نماید.

  مزایا
  قابلیت اتصال به گوشی موبایل و تبلت از طریق بلوتوث
   امکان اتصال به سیستم عامل‌های Android , iOS
   امکان انجام تراکنش با کارت‌های مغناطیسی، هوشمند و فناوری NFC