نوین پینوین پی، آینده پرداخت مراحل فعال‌سازی امکانات نوین‌پی

نوین پی، آینده پرداخت

نوین پی نرم افزاری امن، راحت و رایگان است که خدمات پرداخت را به روشی آسان و مطمین در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار بر روی همه گوشی های هوشمند قابل استفاده است. خرید انواع شارژ به صورت مستقیم، پرداخت انواع قبض، انتقال وجه از طریق کارت، مانده گیری حساب، کیف پول و صدور آنلاین بیمه نامه از جمله خدمات نوین پی هستند. تیم پشتیبانی این نرم افزار، همواره با رصد نیازهای مشتریان و با اتکا به دانش و فناوری های نوین می کوشند با به روز رسانی این نرم افزار، خدمات متنوع و بهتری به مشتریان ارایه کنند.

مراحل فعال‌سازی

  1. وارد کردن شماره تلفن همراه: در این مرحله شماره تلفن همراه خود را در بخش مورد نظر وارد و دکمه ثبت نام را لمس نمایید پیامک حاوی کد فعال سازی به شماره همراه اعلام شده ارسال می شود.
  2. دریافت پیامک فعال‌سازی: به صندوق ورودی پیامک تلفن همراه خود مراجعه نمایید و کد فعال سازی پنج رقمی دریافت شده را در قسمت مربوطه در نرم افزار وارد کرده و قبل از پایان زمان باقیمانده (دو دقیقه) دکمه تایید را لمس کنید.
  3. وارد کردن رمز عبور و تایید آن: در این مرحله صفحه مربوط به ثبت رمز عبور ظاهر می شود که شامل دو بخش رمز عبور و تکرار آن است، رمز عبور انتخابی باید حداقل چهار کاراکتر باشد.

امکانات نوین‌پی

مانده: امکان مشاهده موجودی تمامی کارت های متصل به شبکه شتاب (سرویس موجود از سوی بانک مرکزی در حال حاضر قطع می باشد به محض فعالسازی اطلاع رسانی خواهد شد.)

کارت به کارت: امکان انجام عملیات کارت به کارت از کارت های مبدا اقتصاد نوین، ملی، شهر، انصار، سامان، حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد.

خدمات شارژ: امکان خرید شارژ برای تمامی شماره های اعتباری اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل

پشتیبانی پذیرندگان: این بخش مربوط به پذیرندگان دستگاه پایانه فروش، درگاه پرداخت و کیوسک پرداخت نوین می باشد که شماره ترمینال به آنها اختصاص داده شده است. در این قسمت پذیرنده می تواند با وارد کردن شماره ترمینال خود نسبت به درخواست پشتیبانی، گزارش تیکت ها و ریز تراکنش اقدام نماید.

صندوق سرمایه گذاری: در این بخش امکان خرید سهام کلیه صندوق های سرمایه گذاری زیر مجموعه بانک اقتصاد نوین مهیا گردیده است. خرید در زمانهای اعلام شده از سوی صندوق ها از طریق نوین پی امکان پذیر می باشد این صندوق ها به این شرح می باشند: صندوق یکم ایرانیان،‌ صندوق آتیه نوین، صندوق مشترک فراز اندیش نوین،‌ صندوق میعاد ایرانیان، صندوق ارمغان ایرانیان، صندوق نهال سرمایه ایرانیان

پرداخت قبض: پرداخت کلیه قبوض خدماتی در این بخش مهیا گردیده است. همچنین بوسیله بارکد خوان تعبیه شده در این بخش می توان نسبت به پرداخت اقدام نمود.

کیف پول: این بخش شامل دارنده کیف پول و پذیرنده کیف پول می باشد در بخش دارنده کیف پول می توان نسبت به شارژ آن اقدام نمود.

بیمه: امکان خرید آنلاین بیمه در نوین پی گنجانده شده است .

منوی جانبی نوین‌پی

پروفایل: در این بخش اطلاعات فردی افراد دریافت و ثبت می گردد. امتیازات در این بخش قابل مشاهده می باشد.

صندوق پیام: پیام هایی ارسالی از سوی نوین پی در این بخش قابل مشاهده می باشند.

تراکنش ها: ریز تراکنش های انجام شده با عنوان های خرید، شارژ، کارت به کارت و قبض را می توان مشاهده نمود.

مدیریت کارت ها: کارت های پر استفاده را می توان به عنوان کارت مبدا و یا مقصد در این بخش اضافه نمود که در انجام عملیات کارت به کارت به صورت اتوماتیک فراخوان می شود.

تنظیمات: تغییر رمز ورود و فعالسازی ورود با حسگر اثر انگشت در این بخش گنجانده شده است.

تماس با ما: راه های ارتباطی با واحد پشتیبانی نوین پی در این بخش قرار دارد.

تغییرات نسخه: تغییرات اعمال شده در آخرین نسخه عرضه شده در این بخش نمایش داده می شود.

معرفی به دوستان: دریافت امتیاز با دعوت از دوستان در این منو قرار گرفته است. کد معرف افراد، شماره تلفن همراه شان می باشد.