سانسان، آینده پرداخت مراحل فعال‌سازی امکانات سان

سان، آینده‌ی پرداخت

سان نرم افزاری امن، کاربر محور و رایگان است که خدمات پرداخت را به روشی آسان و ایمن در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نرم‌افزار بر روی تمامی گوشی‌های هوشمند قابل استفاده است. خرید انواع شارژ به صورت مستقیم، پرداخت انواع قبض، انتقال وجه از طریق کارت، مانده گیری حساب، کیف پول و صدور آنلاین بیمه نامه از جمله خدمات سان هستند. تیم پشتیبانی این نرم افزار، همواره با رصد نیازهای مشتریان و با اتکا به دانش و فناوری‌های نوین می‌کوشند با بروزرسانی این نرم افزار، خدمات متنوع و بهتری به مشتریان ارایه کند.

مراحل فعال‌سازی

مراحل فعال‌سازی سان می‌بایست بر اساس مراحل زیر انجام گردد: 

1. در این مرحله شماره تلفن همراه خود را در بخش مورد نظر وارد و دکمه ثبت نام را لمس نمایید. پیامک حاوی کد فعال‌سازی به شماره همراه اعلام شده ارسال می‌شود. 
2. پس از ثبت شماره‌ی تلفن همراه خود یک پیامک فعال‌سازی به صندوق دریافت پیامک تلفن همراه شما ارسال می‌گردد در این مرحله می‌بایست به صندوق ورودی پیامک تلفن همراه خود مراجعه نمایید و کد فعال‌سازی پنج رقمی دریافت شده را در قسمت مربوطه در نرم‌افزار وارد کرده و قبل از پایان زمان باقیمانده (دو دقیقه) دکمه تایید را لمس کنید. چنانچه در مدت معین شده قادر به دریافت و ثبت کد مورد نظر نشده‌اید، دریافت مجدد کد را بزنید. 
3. در این مرحله صفحه مربوط به ثبت رمز عبور ظاهر می‌شود که شامل دو بخش رمز عبور و تکرار آن است، رمز عبور انتخابی باید حداقل چهار کاراکتر باشد. بهتر است رمزی را انتخاب کنید که امنیت کافی را داشته باشد.

امکانات سان

مانده: 

امکان مشاهده‌ی موجودی تمامی کارت‌های متصل به شبکه شتاب. نکته‌ی قابل ذکر این است که سرویس موجود از سوی بانک مرکزی در حال حاضر قطع می‌باشد به محض فعال سازی اطلاع رسانی خواهد شد

کارت به کارت:

امکان انجام عملیات کارت به کارت از کارت‌های مبدا اقتصاد نوین، ملی، شهر، انصار، سامان، حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد.

خدمات شارژ:

امکان خرید شارژ برای تمامی شماره‌های اعتباری اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل.

پشتیبانی پذیرندگان:

این بخش مربوط به پذیرندگان دستگاه پایانه فروش، درگاه پرداخت و کیوسک پرداخت نوین می‌باشد که شماره ترمینال به آنها اختصاص داده شده است. در این قسمت پذیرنده می‌تواند با وارد کردن شماره ترمینال خود نسبت به درخواست پشتیبانی، گزارش تیکت‌ها و ریز تراکنش اقدام نماید.

صندوق سرمایه گذاری:

در این بخش امکان خرید سهام کلیه صندوق‌های سرمایه گذاری زیر مجموعه بانک اقتصاد نوین مهیا گردیده است. خرید در زمان‌های اعلام شده از سوی صندوق‌ها از طریق سان امکان‌پذیر می‌باشد این صندوق‌ها به این شرح می‌باشند: صندوق یکم ایرانیان،‌ صندوق آتیه نوین، صندوق مشترک فراز اندیش نوین،‌ صندوق میعاد ایرانیان، صندوق ارمغان ایرانیان، صندوق نهال سرمایه ایرانیان

پرداخت قبض:

پرداخت کلیه قبوض خدماتی در این بخش مهیا گردیده است. همچنین بوسیله بارکد خوان تعبیه شده در این بخش می‌توان نسبت به پرداخت اقدام نمود.

کیف پول:

این بخش شامل دارنده‌ی کیف پول و پذیرنده کیف پول می‌باشد. دارنده کیف پول می تواند نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام نماید.

بیمه:

امکان خرید آنلاین بیمه در سان گنجانده شده است .


منوی جانبی سان

در هنگام استفاده از «سان» منوی جانی را مشاهده می‌کنید که در ادامه به توضیح بخش‌های مختلف آن خواهیم پرداخت: 

فایل

در این بخش اطلاعات فردی افراد دریافت و ثبت می‌گردد. همچنین امتیازات در این بخش قابل مشاهده می‌باشد. 

صندوق پیام

پیام‌های ارسالی از سوی سان در این بخش قابل مشاهده می‌باشند. 

تراکنش‌ها

در بخش تراکنش‌ها می‌توان ریز تراکنش‌های انجام شده با عنوان‌های خرید، شارژ، کارت به کارت و قبض را می‌توان مشاهده نمود. 

مدیریت کارت‌ها

شما می‌توانید تعداد کارت‌هایی که از آن‌ها بیشتر استفاده می‌کنید و یا تبادلات مالی بیشتری با آن‌ها دارید را به عنوان کارت مبدا و یا مقصد در این بخش اضافه نمایید. ذخیره مشخصات کارت‌های پرطرفدار و یا پرکاربرد برای شما می‌تواند در انجام تراکنش‌های مالی سودمند باشد و سرعت عمل شما را بیشتر کند و کارت‌ها را به صورت اتوماتیک فراخوانی کند. 

تنظیمات

تغییر رمز ورود و فعال‌سازی ورود با حسگر اثر انگشت در این بخش گنجانده شده است. 

تماس با ما

راه‌های ارتباطی با واحد پشتیبانی سان در این بخش قرار دارد. 

تغییرات نسخه

تغییرات اعمال شده در آخرین نسخه عرضه شده در این بخش نمایش داده می‌شود. 

معرفی به دوستان

دریافت امتیاز با دعوت از دوستان در این منو قرار گرفته است. که شامل کد معرف افراد و شماره تلفن همراه‌شان می‌باشد.