اطلاعیه مهم بروز رسانی و بهینه‌سازی زیرساخت‌های عملیاتی بانک اقتصاد نوین

اطلاعیه مهم بروز رسانی و بهینه‌سازی زیرساخت‌های عملیاتی بانک اقتصاد نوین

به آگاهی مشتریان گرامی می‌رساند، به منظور به روز رسانی زیرساخت‌های عملیاتی بانک اقتصاد نوین که با هدف افزایش سرعت و کیفیت خدمات انجام خواهد شد، خدمات بانک اقتصاد نوین به صورت زمان‌بندی شده، با اختلال همراه خواهد بود.

بر این اساس، خدمات ساتنا، پایا و افتتاح سپرده الکترونیکی از ساعت 15:00 و خدمات کارت اعتباری و پرداخت اقساط از سات 18:00 روز پنجشنبه مورخ 16 بهمن‌ماه تا بامداد روز جمعه و از بامداد تا 6:00 صبح روز جمعه 17 بهمن‌ماه تمامی خدمات این بانک با اختلال همراه خواهد بود.

اجرای این پروژه گامی بنیادین در ایجاد تحول در خدمات بانکی به‌ویژه خدمات الکترونیکی است و مهم‌ترین حذف از اجرای آن، ارتقای زیرساخت‌های عملیاتی بانک، افزایش سرعت پردازش عملیات بانکی، بهبود روند خدمات‌دهی و کاهش مدت زمان انجام عملیات بانکی توسط مشتریان ارجمند است و در نهایت به افزایش رضات‌مندی مشتریان منجر خواهد شد. ضمن عرض پوزش از مشتریان ارجمند بابت اختلالات احتمالی، به اطلاع می‌رساند تمامی سرویس‌های این بانک پس از به روز رسانی و بهینه سازی، به حالت عادی باز خواهد گشت.

کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصاد نوین به شماره 021-48031000 آماده راهنمایی مشتریان در استفاده از این سامانه و پاسخگویی به سوالات احتمالی هم‌وطنان عزیز هستند.

خدمات                                                                     زمان اختلال

 ثبت درخواست ساتنا و پایا، افتتاح حساب الکترونیکی           پنجشنبه ساعت 15 تا جمعه ساعت06:00

کارت اعتباری(شامل سایر کارتها نمی شود) پرداخت قسط       پنج شنبه ساعت 18 تا جمعه ساعت 06:00

کلیه خدمات بانکداری الکترونیکی                                جمعه صفر بامداد تا 06:00


تاریخ انتشار
1399-11-16